Start
Gorlicki Wielobój Sportowy PDF Drukuj Email
piątek, 16 grudnia 2011 12:58
VIII edycja Gorlickiego Wieloboju Sportowego.

Gorlicki Wielobój Sportowy ma zachęcić mieszkańców Gorlic i Ziemi Gorlickiej do czynnej formy wypoczynku i rekreacji, do poprawy kondycji fizycznej i miłej zabawy. Skierowany jest do osób pełnoletnich, kobiet i mężczyzn, którzy w formie sportowej rywalizacji walczyć będą o tytuł najwszechstronniejszej zawodniczki (jedna kategoria wiekowa) oraz najwszechstronniejszego zawodnika Ziemi Gorlickiej w trzech kategoriach wiekowych: 18-35; 36-50 i +51. Każdy z nas będzie mógł wystartować w wybranych przez siebie dyscyplinach z 20 zaproponowanych, z których 17 zaliczane będą do punktacji wielobojowej wg klucza regulaminowego.

Rywalizacja toczyć się będzie przez cały rok, a najlepsi otrzymają nagrody finansowe w wysokości I miejsce – 300 zł., II miejsce – 200 złotych, a trzecie – 100 złotych. W przypadku pozyskania dodatkowych sponsorów wysokość nagród finansowych i ich ilość może być powiększona. Ponadto wśród wszystkich startujących zostaną rozlosowane nagrody rzeczowe, a 15 najlepszych zawodniczek i zawodników we wszystkich kategoriach otrzyma pamiątkowe koszulki.

Zachęcamy do udziału, bo największą nagrodą jaką możemy zdobyć jest zdrowie, które jest bezcenne, a o które należy dbać.

Organizatorzy.
 Copyright © 2011 Gorlicki Wielobój Sportowy
Wszelkie prawa zastrzeżone!